09366206052 📞    info@kevinyar.ir 📧

قانون جذب عشق با 3 راهکار شگفت انگیز

در این مطلب درباره قانون جذب عشق صحبت می کنیم، اینکه چگونه با قانون جذب کسی را عاشق خود کنیم چه آن فرد از دست رفته باشد یا چه فاصله ما از آن دور باشد و موارد دیگر. لطفا مطلب را کامل بخوانید.

قانون جذب عشق

گفته میشود چیزی که باعث جوش و خروش و حرکت  جهان میشود عشق است. آیا اینگونه نیست؟ ممکن است اینطور بنظر بیاید که به هرجایی که نگاهی می اندازید، زوج هایی را میبینید که مدتی طولانی است به چشمان یکدیگر خیره شده اند. روز ولنتاین کله زشت خود را می افرازد و تمام دوستان شما ازدواج میکنند. اگر از بیرون به آن بنگرید اینگونه بنظر می آید که همه به جز شما در حال سواری بر روی موج لذت بخش عشق هستند. و از جایی که شما هستید، این منظره زیاد جالب بنظر نمی آید.

تنهایی و مجرد بودن میتواند زمانی فوق العاده برای درون نگری و خوشگذرانی باشد. در این مدت استقلال و رهایی است که ما خود را میشناسیم و تصمیم میگریم که بیشتر از همه چه چیزی از زندگی خود میخواهیم.

ولی به همان نحوی که افرادی که در رابطه به سر میبرند حسرت روز های تجرید و تنهایی را میخورند، افراد مجرد نیز اوقاتی این سوال قدیمی و نخ نما را از خود میپرسند که : پس کی اتفاق میفته؟ کی پیداش میکنم؟

حس عاشق کسی بودن و در مقابل آن دانستن این که کسی شما را دوست دارد با هیچ چیز قابل  مقایسه نیست. ولی چه باید کرد اگر حس میکنید که عشق در پیدا کردن شما در حال درنگ کردن است. قاعدتا تمام عشق ها در تقدیر هستند، پس ما باید یک جا بشینیم و منتظر بمانیم تا کسی ما را پیدا کند؟ جواب منفی است.

خلقش کن | چگونگی قانون جذب عشق

درست است که چیزی متحول کننده و پیچیده مانند عشق را نمیتوان به جلو انداخت یا آن را به زور تحمیل کرد؛ ولی این درست نیست که شانس و اقبال ما را به عشق خواهد رساند. درست مانند بخش های دیگر زندگی، کنترل زندگی عاطفی و عشقی  شما نیز در دستان خودتان است. خود شما هستید که تصمیم میگیرید چه زمانی عشق را بیابید. خود شما باید آن را پدید آورید.

قانون جذب به ما می آموزد هر چیزی که ما به زندگی خود جذب میکنیم جواب مستقیمی است به افکار و عقاید و نیروهای ما. اگر چنین اصلی حقیقت داشته باشد، پس ما در قبال افرادی که جذب زندگی خود میکنیم مسئول هستیم.

 اگر ما زندگی آمیخته با تنهایی، خشم ، شک یا منفی نگری داریم، چگونه میتوانیم انتظار داشته یبشیم مفهومی به زیبایی عشق را در زندگی خود وارد کنیم؟ اگر خواهان یافتن عشق هستید، باید تغییرات را در خود شروع کنید.

1.باید باور داشته باشی تا به دست بیاوری

اولین قدم برای یافتن عشق این است که به این باور برسید که شما لایق آن هستید. ممکن است راحت به نظر بیاید، ولی این سوال را از خودتان بپرسید: اگر شما خود را لایق عشق میدانید، پس چرا تاکنون آن را نیافته اید؟ گاهی اوقات احساس میکنیم افکار و اعمال ما برای دریافت عشق فریاد میزنند ولی شک ها و دودلی هایی که در ذهن داریم مانع میشوند تا خواسته ها و امیال ما خود را نشان دهند. پس تا این لحظه، خواسته یا ناخواسته، شما به تردید های خود این اجازه را داده اید که شما را از چیزی که بیش تر از همه خواهان آن هستید (عشق) محروم کنند.

دفعه ی بعدی که درباره شایستگی خود درباره عشق یا شانس یافتن آن تردید کردید، سعی کنید این سه سوال زیر را از خود بپرسید:

  • دلیل تردیدم چیست؟ برای مثال: شانس من در یافتن عشق
  • آیا کسی در موقعیت من عشق خود را یافته است؟ برای مثال: بله
  • هر چند وقت یک بار چنین اتفاقثی در جهان می افتد؟ برای مثال: هر ثانیه در روز

هر زمانی که احساس کردید که شک و تردید در حال خزیدن به درون ذهن شماست، این چند سوال را از خود بپرسید. این کار باعث میشود که  افکار خود را با مثبت اندیشی تجدید کنید و به آن ها نیرویی تازه ببخشید و همچنین به شما کمک میکند که سریع تر عشق و علاقه خود را ابراز کنید. به یاد داشته باشبد که تمام جهان هستی در حال تشویق شما است! کره زمین از 7 میلیارد نفر انسان تشکیل شده است که نیمی از آن مجرد هستند؛ پس دلیل این همه شک و تردید چیست؟

  1. بیاموزید که خود را دوست داشته باشید

ممکن است کلیشه ای قدیمی و نخ نما باشد ولی حقیقت دارد که تا وقتی که یاد نگیرید که به خود عشق بورزید نمیتوانید عشق حقیقی را بیابید. هنگامی که نمیتوانیم بار نامرئی  که از روابط و تجربه های گذشته به دست آوردیم را رها کنیم، در واقع در حال نابودی موقعیت های خویش برای یافتن عشق و خوشحالی هستیم.

پس اولین قدم رها کردن هر احساس گناه یا منفی نگری است که احتمالا از غلبه کردن بر یک جدایی یا رابطه گذشته در ذهن خود دارید. کلید انجام این کار این است که یاد بگیرید چگونه وقایع را تفسیر و از آن ها عبور کنید.

داشتن فکر های مکرری مثل “دوست پسر قبلیم بهم خیانت کرد… دیگه نمیخوام احساساتمو برای  چنین دردی ریسک کنم” نمونه ای از افکار مقاومی هستند که ممکن است ناخواسته باعث شوند ما جذب روابطی شویم که دیگر دلمان نمیخواهد به آن ها برگردیم؛ هر چه باشد ما چیز هایی را جذب میکنیم که افکار ما به آن توجه میکنند.

برای جلوگیری از افکاری مانند این که ما را از ابراز عشق منع میکنند، میتوانید تفسیر کردن مثبت وقایع را بعنوان یک راه حل انتخاب کنید. برای مثال نظر بالا میتواند به این شکل نیز تفسیر شود: من حالا شانس اینو دارم که شریکی دوست داشتنی، با وفا و صادق رو به زندگی خودم وارد کنم.

اگر یک ذهنیت منفی را بصورت مثبت بچرخانیم، افکار و نیروی ما ناگهان به سمت اشخاصی جذب خواهند شد که به آن ها عشق میورزیم و فکر ما درباره آنان مثبت است. ما انسان ها چیزی را جذب میکنیم که آن را احساس میکنیم.

خود را به معبدی از عشق تبدیل کنید، آرامش درونی و شادی. این ها چیز هایی هستند که میتوانید با آن ها به افکار منفی جوابی در خور بدهید.

  1. درباره چیزی که میخواهید صادق باشید

زن یا مرد مورد نظر شما چه ویژگی هایی دارد و چگونه او را تصور میکنید؟

قدبلند است؟ سیاه است؟ زیبا است؟

آیا به کار خود اهمیت بسیار میدهد یا خود را وقف خانواده میکند؟

ورزشکار است؟ درونگرا یا برونگرا است؟

  همه ما دوست داریم فکر کنیم که  ویژگی های شریک زندگی رویایی خود را میدانیم. هرچه باشد به اندازه کافی درباره آن رویاپردازی کرده ایم! اما آیا به اندازه کافی میدانید که از عشق بزرگ آینده خود چه میخواهید؟

برای این که قانون جذب در هر مکانی از زندگی شما عمل کند باید به شفافیتی حقیقی درباره خواسته های خود برسید.

تصویری مشخص در ذهن خود از چیزی که میخواهید را خلق کنید و این چیزی اشت که شما قادر به جذب آن خواهید بود. بر روی مشخص شدن چیزی که میخواهید زمان بگذارید. آیا در مشخص کردن ویژگی هایی که میخواهید به مشکل برخورده اید؟  پس اول درباره چیز هایی که نمیخواهید فکر کنید. مردم معمولا در فکر کردن درباره چیزی که نمیخواهند راحت تر هستند. مثلا یک فرد از رقصیدن متنفر است؛ شخصی دیگر از دورکاری بدش می آید و دیگری از کثیفی نفرت دارد. از لیست ذهنی که متشکل از چیزهایی است که شما دوست ندارید در شریک زندگی خود ببینید استفاده کنید تا تصمیم بگیرید چه چیز هایی را از او میخواهید. مثلا کسی که بتواند برقصد و اجتماعی باشد؛ یا کسی که به خود و ظاهر خود برسد. گاهی اوقات تفکر و بازبینی روابط گذشته برای پی بردن به این که شما از چه چیزهایی در آن روابط خوشتان نمی آمده و تصمیم گیری درباره چیز هایی که از رابطه بعدی میخواهید میتواند مفید واقع شود.

عشق تمام چیزی است که به آن نیاز دارید

 اگر مقداری نزدیک تر نگاه کنید، پی خواهید برد که زندگی شما همین الان هم در حال منفجر شدن از عشق است. عشق به برادر و خواهر و والدین، عشق به حیوان خانگی وفادار خود، عشق به دوستان و رفیق صمیمی. وقتی که درنگ میکنیم تا فراوانی عشقی که در زندگی خود احساس  و دریافت میکنیم را قدر بدانیم، تبدیل به انسانی دوست داشتنی تر و دارای افکار عاشقانه بیشتر میشویم. وقتی که دوست داشته شویم کسی که بیشتر از همه دوستش داریم ما را خواهد یافت.

درکل پیشنهاد می کنیم حتما مطلب قانون جذب که در همان اوایل مطلب لینک آن را قرار دادیم را بخوانید تا بیشتر با این بحث شگفت انگیز آشنا شوید

Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
امید

سلام…
عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها . . . 🙂

سایر صفحات سایت

در این قسمت می توانید به صفحات مهم دیگر سایت دسترسی داشته باشید.

اطلاعات تماس

  • شماره تماس: 09366206052
  • ایمیل: info@kevinyar.ir
  • آدرس: استان تهران، شهر تهران، خیابان مرکزی، ساختمان مرکزی، پلاک 7
  • توجه: در صورتی که برای دریافت پاسخ عجله ای ندارید، لطفا از قسمت نظرات سایت استفاده کنید.

با خیال راحت خرید کنید

پرداخت آسان

تمامی حقوق از جمله قالب، محتوای سایت، محصولات و… برای سایت کوین یار محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد