09366206052 📞    info@kevinyar.ir 📧

قانون جذب

کوین ترودو کیست؟ چرا این شخص در سراسر جهان انقدر معروف شد؟

این صفحه همان صفحه ایست که کل زندگی شما را تغییر می دهد!

جمله بالا یک اغراق نیست! فقط کافیست تمام محتوای این صفحه را با دقت بخوانید

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ در چه مواردی می شود از آن استفاده کرد؟

اینها برخی از سوالاتی هستند که در این مقاله جامع به آن پاسخ می دهیم، اگر می خواهید ابهامات زیادی را در رابطه با قانون جذب برطرف کنید، حتما این مقاله را کامل و با دقت بخوانید

در این مطلب میخواهیم درباره جنجالی ترین بحث این ۳۰ سال اخیر یعنی قانون جذب صحبت کنیم! توضیح میدهیم که اصلا قانون جذب چیست و چه کسی این قانون را مطرح کرد و چرا خیلی افراد مخالف قانون جذب شدند و خیلی افراد نتیجه برعکس گرفتند؟! سپس درباره تاثیرات قانون جذب و شیوه درست استفاده از آن صحبت می کنیم پس خواهشمندیم مطلب را کامل و دقیق بخوانید.

قانون جذب چیست؟

هر آنچه که به آن فکر کنید را به سمت خود جذب می کنید! ای تعریف ساده قانون جذب بود که اولین بار در مستند راز گفته شد و این مستند با نشان دادن دلایل های منطقی و جمع آوری جملات بزرگان و کنار هم گذاشتن آنها این موضوع را اثبات کردند که افکار ما بر روی کل جهان تاثیر می گذارد.

در دنیای علم و روانشناسی این کاملا اثبات شده که افکار ما بر روی خودمان و درونمان تاثیر می گذارد اما معتقد نیستند که افکارمان می تواند بر روی سایر اجسام تاثیر بگذارد! درحالی که این موضوع خنده دار است زیرا وقتی وارد حرف ها و گفته های ماکس پلانک (کسی که فیزیک کوانتوم را پدید آورد) و گفته های نیکولا تسلا می شویم کاملا واضح است که این موضوع حقیقت دارد اما مطالب این دانشمندان بزرگ همانطور که در مدرسه گفته نشده، در دانشگاه ها و سایر مقاطع هم گفته نشده.

قانون جذب
تاریخچه

تاریخچه قانون جذب

مفهوم قانون جذب چیز جدیدی نیست و زه زمان “ارل نایتینگل” بر می گردد. او آن زمان کتاب صوتی راز عجیب را منتشر کرد و در آن گفت شما همان چیزی می شوید که بیشتر اوقات به آن فکر می کنید. پس از اون نیز ناپلئون هیل با استفاده از اطلاعات اندرو کارنگی (که این شخص ثروتمند ترین مرد زمان خود بود و عضو گروه های مخفی بود) کتابی را با بیاندیشید و ثروتمند شوید منتشر کرد که در این کتاب بخشی از مطالب مهم قانون جذب به اشتراک گذاشته شد.

پس از آن در سال ۲۰۰۶ یک مستند با عنوان راز ساخته شد که فیلم و کتاب آن را می توانید به صورت رایگان در سایت کوین یار دانلود کنید، در این مستند بیش از حد مطالب قانون جذب ساده سازی شد به طوری که همه مردم می توانستند با دیدن این فیلم قانون جذب را درک کنند اما… .

مخالف

چرا خیلی ها مخالف قانون جذب شدند؟

همانطور که گفتیم فیلم راز و حتی کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید، قانون جذب را به شدت ساده سازی کردند که اتفاقا کار خیلی خوبی هم بود اما نکته مهم این است هم کتاب و هم مستند راز بخشی از مطالب مهم را سانسور کردند (قبل از پخش اجازه ورود این مطالب داده نشد) و علاوه بر آن در این کتاب ها بیشتر به معرفی قانون جذب می پرداختند نه شیوه درست استفاده از آن!

دقیقا مانند این است من به شما یک دستور پخت کیک خیلی خوشمزه را بدهم اما یک بخش آن را حذف کنم یا به جای دمای ۳۵ درجه بگویم در دمای ۵۳ درجه پخته شود! به خاطر همین تغییر کوچک قطعا تفاوت های بزرگی شکل می گیرد که دقیقا مستند راز هم همینگونه بود. مستند راز درکل حرکت خوبی بود برای اینکه مردم با قانون جذب آشنا شوند و بدانند که افکار آن ها چقدر قدرتمند است اما کتاب یا فیلم کاملی برای استفاده و آموزش قانون جذب نبود بلکه بیشتر مقدماتی و برای آشنایی با این قانون بود.

قانون جذب با کوین ترودو

کوین ترودو و قانون جذب

مردم قانون جذب را درک کرده بودند اما شیوه استفاده از آن را درست بلد نبودند! مردم نمی فهمیدند چرا نتیجه برعکس می گیرند؟! اصلا اینکه امروز تصادف کردند چه ربطی به افکار آن ها داشت؟ مگر من به تصادف فکر کرده بودم که امروز تصادف کردم؟

کوین ترودو کسی بود که در سمینار آرزوی تو دستور توست به همه این سوال ها پاسخ داد و به صورت کامل و منطقی و علمی قانون جذب را اثبات کرد و شیوه درست استفاده از آن را بیان کرد.

تعریف خیلی ساده و قدیمی قانون جذب: هر آنچه که به آن فکر می کنید را به سمت خود جذب می کنید.

تعریف اصلی و درست قانون جذب: هر ارتعاشی که بفرستید، ارتعاش مناسب همان را سمت خود جذب می کنید.

در یک صفحه کامل راجب کوین ترودو توضیح داده ایم پس حتما آن صفحه را هم پس از به پایان رسیدن این مقاله بخوانید، در این مقاله می خواهیم درباره اثبات قانون جذب به صورت علمی و منطقی و ابهامات آن بیشتر حرف بزنیم و بعد از آن هم می رویم سراغ تاثیرات این قانون و شیوه درست استفاده از آن.

قانون ارتعاش چیست؟

قبل از توضیح درباره این قانون بگذارید دو سخن از نیکولا تسلا را نقله قول کنم:

در جمله اول به طور غیر مستقیم گفته شده که انرژی افکار می تواند به الکتریسیته تبدیل شود و این یعنی افکار ما بر روی اجسام بیرونی هم تاثیر می گذارند و در جمله دوم کاملا به طور مستقیم به مفهوم ارتعاش با کمه vibration اشاره شده. درباره این موضوع به زودی یک فیلم ۳ دقیقه علمی را قرار می دهیم که نشان می دهد فرکانس ها چگونه روی بلور های نمک تاثیر می گذارند و باعث ساخت اشکال منظم می شوند.

ویدیو زیر را درباره ارتعاش حتما ببینید

قانون ارتعاش می گوید که شما همان چیزی را جذب می کنید که ارتعاش شما با آن یکسان است!

یعنی اگر امروز بی دلیل خود را اعصابانی کردید و افکارتان منفی بود، ممکن است وقتی که با ماشین خود به بیرون می روید تصادف کنید زیرا ارتعاش منفی شما با ارتعاش تصادف هماهنگ است! و این همان بحثی است که خیلی ها در قانون جذب متوجه نشدند زیرا از قانون ارتعاش مطلع نبودند.

تاثیرات قانون جذب

در این قسمت می خواهیم راجب این صحبت کنیم که قانون جذب روی چه چیز هایی از زندگی شما می تواند تاثیر گذار باشد و در چه مباحثی از زندگی خود می توانید از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. حتما این بخش را با دقت و کامل بخوانید.
قانون جذب

۱- آرامش و حس درونی شما

چون از نظر ما این مهم ترین چیزی است که هر انسان باید آن را در ابتدا داشته باشد، این موضوع را اول از همه ذکر کردیم که قطعا آرامش و حس خوب درونی باید ریشه تمام اهداف و زندگی شما باشد. منظور از آرامش در اینجا بیشتر حس خوب است نه آرام بودن! زیرا ممکن است شما بخاطر یک ایده یا کاری اشتیاق فراوانی داشته باشید به طوری که انرژی درونیتان به شدت بالا رود و این آرام بودن شما را بهم میزند که از نظر ما اهمیتی ندارد و اتفاقا خوب است زیرا حس بهتری به شما می دهد.

با قانون جذب به راحتی می توانید آرامش و حس خوب درونی خود را تقویت کنید و هر روز بهتر از قبل شوید، این ساده ترین چیزی است که هرکسی به راحتی در هر سطحی باشد با درست کردن افکار خود می تواند به آن دست یابد.

۲- سلامتی فیزیکی

تعجب نکنید! این حرف غیرعلمی و متافیزیکی نیست بلکه در علم تجربی هم ثابت شده! حتما شما هم اخبار زیادی را در این رابطه شنیده اید که فردی سرطانی فقط با خندیدن درمان شد! فردی سرطانی به جای ناراحتی از چند ماه آخر زندگی خود بیشترین لذت را برد و اتفاقا سرطان آن هم درمان شد! این موضوع در علم پزشکی هم ثابت شده که ذهن شما به صورت مستقیم بر روی بدن شما تاثیر می گذارد.

پیشنهاد میکنم درباره مرتاض های هندی هم تحقیق کنید که می توانند درد را هم با قدرت ذهن خود تحمل کنند! درواقع تحمل واژه درستی نیست بلکه می توانیم بگوییم درد با با قدرت ذهن خود حس نکنند و حتی بر روی آتش بنشینند!

حقیقتی درباره وینستون چرچیل

یا یک مثال ساده تر بزنیم، وینستون چرچیل را که دیگر میشناسید؟ سیاستمدار، افسر ارتش و نویسنده مشهور بریتانیایی بود که اصلا ورزش نمی کرد، اضافه وزن هم داشت (در تصاویر قدیمی این شخص می توانید به وضوح مشاهده کنید) و طبق گفته هایی که درباره ایشان وجود دارد هر روز چند سیگار برگ هم می کشید! اما این شخص ۹۰ سال عمر کرد با وچود این همه تضاد چرا توانست انقدر عمر کند؟ جواب ساده اس، فقط بخاطر افکار خود.

کسی که هر روز ورزش کند و رژیم درست غذایی بگیرد اما هر روز به مرگ و بدبختی فکر کند، نسبت به کسی که هر روز سیگار برگ می کشد اما هر روز احساس خوشبختی دارد، کمتر عمر می کند و این نشان می دهد که الویت اول در سلامتی شما افکارتان است که باز هم ریشه در قانون جذب دارد.

💢 توجه: منظور ما این نیست به سلامت فیزیکی خود اهمیت ندهید! نه! اتفاقا مسیر درست قانون جذب این است که سلامت روانی و فیزیکی را باهم دنبال کنید و هیچ دلیلی ندارد بخاطر اینکه ذهنتان آرام و خوب است اصلا ورزش نکنید! باید ورزش و تغذیه درست و … جزء سبک زندگی شما شود.

۳- وضعیت مالی

با قانون جذب به راحتی می توانید وضعیت مالی خود را بهبود دهید و متاسفانه خیلی از افراد فکر میکنند اینگونه کار می کند که در خانه خود بنشینند و فقط افکارشان را مثبت کنند تا پول از آسمان برای آنها ببارد! درحالی که اینگونه نیست! بلکه با افکار درست و استفاده درست از قانون جذب برای شما فرصت ها و مسیر های فوق العاده ای نمایان می شود که دیگران به آنها شانس می گویند درحالی که این موضوع اصلا شانسی نیست!

۴- روابط اجتماعی

به راحتی می توانید هر روز خودتان را به فردی بهتر کنید! با تغییر افکارتان می توانید ذهنی بهتر داشته باشید، بهتر سخن بگویید، بهتر ارتباط برقرار کنید و هیچ استرس و ترسی از جامعه نداشته باشید و همین باعث می شود روابط اجتماعیتان رشد کند که این مورد ارتباط مستقیم با تمام موارد دیگر دارد! برای مثال هرچقدر روابط اجتماعی شما بهتر باشد قطعا در وضعیت مالی یا سلامت روانی شما هم تاثیر گذار است یا هرچند سلامت روانی بهتری داشته باشید تاثیر مستقیمی بر روی بهتر شدن روابط اجتماعی شما خواهد داشت.

۵- جذب و تقویت رابطه عاشقانه

همانطور که گفتیم افکار شما ارتعاش دارند و شما هر چیزی که متناسب با ارتعاشتان باشد جذب می کنید! اگر توجه کرده باشید کسانی که دائما غمگین هستند و از روابط بد خود ناله می کنند، باز هم وارد هر رابطه ای می شوند خیانت و جدایی اتفاق می افتد! این دقیقا بخاطر سطح ارتعاشی همان فرد است زیرا ارتعاشی درست ندارد و کسی را جذب خود می کند که همانند او ارتعاشی درست ندارد.

اما شما با تغییر افکارتان و مثبت اندیشی و ارتعاش درست می توانید دقیقا همان کسی را که می خواهید به سمت خود جذب کنید. البته توجه داشته باشید حتما قسمت آخر مقاله که درباره آموزش استفاده قانون جذب توضیح داده ایم را بخوانید مگرنه شما هم مسیر را اشتباه طی می کنید.

۶- هرچیزی که شما بخواهید!

۵ مورد اول معمولا ۵ ریشه اصلی بود که اکثر انسان ها دنبال آن ها هستند ولی درکل ممکن است شما علاوه بر موارد بالا دنبال موارد دیگری باشید که در لیست بالا گفته نشده برای همین مورد ۶ را هم اضافه کردیم که به شما بگوییم هرچیز دیگری که بخواهید را می توانید به راحتی جذب کنید.

آموزش

آموزش قانون جذب

در این قسمت به صورت خلاصه به شما می گوییم که چگونه از این قانون شگفت انگیز استفاده کنید اما از شما حتما می خوام مقاله کوین ترودو را کامل در سایت ما بخوانید و سمینار آرزوی تو دستور توست را کامل گوش دهید تا به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن شاهد تاثیر فوق العاده آن در زندگیتان باشید.

کوین ترودو در این سمینار کامل آموزش داده که چگونه از این قانون استفاده کنید، ما در اینجا خلاصه ای از یک روش قانون جذب را بیان می کنید (روش های دیگر هم وجود دارد که در سمینار توضیح داده شده).

جست و جو

۱- مشخص کنید دقیقا چه می خواهید

باید هدفتان دقیقا مشخص باشد (البته در یک نوع پیشرفته از قانون جذب حتی این موضوع هم اهمیت ندارد و کوین ترودو به این اشاره دارد بهتر است دقیقا مشخص نکنید چه چیزی می خواهید شاید کائنات بهتر از شما بداند چه چیزی برای شما بهتر است) اما در کل بنظرم این بستگی به خود شما دارد. با کدام مورد بیشتر حس بهتری پیدا خواهید کرد؟ اینکه عکس ماشین بنز مشکی مدل ۲۰۱۲ را در اتاقتان بچسبانید و بگویید فقط این را میخواهم یا اینکه بگویید یک ماشین بنز میخوام؟ هر کدوم که حس بهتری به شما دست میده به نظر من گزینه بهتریه و شاید افراد مبتدی در زمینه قانون جذب اگر اهدافشان را دقیقا مشخص کنند، تمرکز بهتری خواهند داشت.

باور داشتن

۲- باور ۱۰۰ درصد داشته باشید

اگر ۴ موارد گفته شده را تا حد ۱۰۰ درصد رعایت کنید اما باورتان صفر باشد، ۱۰۰ ضربدر ۰ باز هم صفر خواهد شد! پس باور به شدت مهم است. اگر نمی توانید باور کنید شما ماهی ۱۰ میلیارد درآمد دارید، خب به چیز ساده تری فکر کنید (آهدافتان را پله به پله بسازید) برای مثال برای شروع به ماهی ۱۰۰ میلیون تومان فکر کنید یا اینکه باور خود را میلیاردری کنید. این بستگی به شما دارد. در میان این ۴ مورد باور بیشترین اهمیت را دارد. برای مثال اگر هر روز ۵۰ درصد بیشتر به هدفتان فکر کنید، ۵۰ درصد نتیجه بهتر می گیرید اما اگر هر روز ۵۰ درصد باورتان تقویت شود، ۵۰۰ درصد نتیجه بهتر می گیرید! این یعنی اهمیت باور حداقل ۱۰ برابر سایر موارد است.

از کجا بفهمیم باورمان چند درصد است؟ جواب ساده اس! فقط به حس خود نگاه کنید، اگر این هدف و این برنامه و این باور به شما حس بدی می دهد یعنی باورتان مشکل دارد اگر حس خوبی می دهد یعنی باورتان خوب است اگر حس بی نظیر و شگفت انگیزی می دهد که حتی نمی توانید بخوابید، این یعنی باور ۱۰۰ درصد.

مرور کردن

۳- هر روز به آن فکر کنید

باید پیوسته اینکار را انجام دهید، هر روز اول صبح جملات تاکیدی را بنویسید و خیلی مهم است هر شب قبل خواب برنامه فردا را به صورت حدودی تنظیم کنید (درباره این مورد به زودی یک مقاله می نویسیم) اینکار به شما کمک می کند بدانید فردا می خواهید چکار کنید و با جملات تاکیدی اول صبح و نوشتن آن ها، خود را تقویت می کنید که اینکار ها را درست و سر وقت انجام دهید. خیلی مهم است که در هنگام فکر کردن به اهدافتان حس خوبی داشته باشید و اگر احساساتتان خوب نباشد این فایده خاصی ندارد!
در آخر همین صفحه برای شما چند ها جمله کلیدی گذاشته ایم که می توانید از آنها برای بهتر جذب کردن خواسته هایتان استفاده کنید یا از آنها الگو برداری کنید و جمله های تاکیدی خود را بنویسید.

زمان

۴- زمان تعیین نکنید! انتظار نکشید!

این مهم ترین بخشی است که خیلی ها به آن توجه نمی کنند! وقتی شما در حال انتظار کشیدن هستید این یعنی در حال حاضر شما آن را ندارید! بزارید خیلی ساده تر بگم. برای مثال شما دوست دارید یک ماشین بنز داشته باشید خب هدفان از داشتن بنز چیست؟
هدفتان همان حس خوب و لذت است درحالی که شما می توانید همین حس خوب و لذت را داشته باشید پس لطفا زمان تعیین نکنید و انتظار نکشید بلکه خود را لایق آن بدانید و حس کنید همین الان چیزی که می خواهید هستید و چیزی که می خواهید را دارید.

چرا قانون جذب پنهان بوده است؟

اگر قانون جذب واقعا باعث پیشرفت انسان ها در همه ابعاد زندگی می شود، چرا باید این بحث پنهان بماند؟ چرا به صورت عمومی در همه جا درباره آن صحبت نمی شود؟

پنهان بودن قانون جذب

جواب سوالتان را با چند سوال ساده تر میکنم

چرا بیل گیتس یا وران بافت یا دونالد ترامپ هیچ کتابی درباره ثروتمند شدن و موفقیت ننوشته اند؟

شاید کتاب هایی درباره آنها منتشر شده باشد اما نویسنده این کتاب ها خود این افراد نیستند و فقط بر اساس مصاحبه ها و سخنرانی هایشان این کتاب ها نوشته شده و جواب این سوال این است که افراد سطح بالا و پولدار جامعه دنبال رقیب نیستند! شما حتی با نگاه کردن به تاریخ و خواندن کتاب های تاریخی می توانید به این قضیه پی ببرید و این بحث مربوط به الان نمی باشد بلکه از چند هزار سال پیش تا الان همینگونه بوده.

افراد سطح بالا فقط با افراد سطح بالا و ممتاز ازدواج می کردند و ارتباط داشتند، آنها خود را برتر می دانستند و دنبال رقیب نبودند. آنها کسانی اند که می خواهند خودشان و نسل های بعدشان فقط قدرت و موفقیت را به دست بگیرند و دنبال رقیب نیستند. البته خوشبختانه همه این افراد اینگونه نبوده اند و عده محدودی هم برخلاف آنها خودخواهی را کنار گذاشتند که می تواند به اندرو کارنگی یا کوین ترودو اشاره کرد.

نگاهی به سیستم های آموزشی بیندازید!

فقط سیستم آموزشی ایران نیست که کارمند محور است! بلکه تمام سیستم های آموزشی جهان همینگونه ساخته شده که افراد درس بخوانند، هزینه کنند، وقت ارزشمند خود را برای حفظ مطالبی بگذارند که چند سال دیگر کامل از یادشان می رود و … تا در نهایت تبدیل به یک کارمند شوند! در این سیستم ها تا جای ممکن سخنی از کار گروهی و کارآفرینی و ایده پردازی و مستقل شدن و عزت نفس و رشد درونی زده نمی شود و هدف مشخص است! کارمند! کارمند! کارمند!

بنابرین با این سیستم آموزشی آیا انتظار دارید که در کتاب ها از قانون جذب یا سخنان نیکولا تسلا یا زیبایی های علمی گفته شود؟ در رشته تجربی در کتاب شیمی شما مباحث خشک یا نهایتا نیمه خشک را خواهید خواند که اکثرا با خواندن آنها از شیمی زده می شوند اما چرا صحبتی از مباحث شیرین شیمی، سیاه چاله ها، بی معنا بودن زمان، موجودات فضایی و … نمی شود! چرا این بحث های مهم و شیرین حذف می شوند؟ باز هم جواب ساده اس، این سیستم دنبال تقویت حس خلاقیت و کنجکاوی و علاقه شما نیست بلکه یک کارمند می خواهند که به آنها بگویند چکار کند و چکار نکند.

قانون جذب را لطفا به دیگران فعلا یاد ندهید!

شاید با خواندن این مقاله خوشحال شوید و بخواهید همین الان قانون جذب را به همه معرفی کنید و درباره آن با همه صحبت کنید و… اما من پیشنهاد می کنم لاقل فعلا اینکار را انجام ندهید، تا زمانی که به این بحث مسلط نشده اید و از آن نتیجه نگرفته اید لطفا تجربیات شخصی خود را با دیگران به اشتراک نگذارید و سعی نکنید برای خودتان مدرس قانون جذب شوید! حتی کوین ترودو هم خود را مدرس قانون جذب معرفی نکرد و گفت من یک پیامرسان هستم که درحال انتقال اطلاعات از گروه های مخفی و افراد ممتاز جامعه به شما هستم.

بنابرین اگر می خواهید به جامعه یا دوست یا کسی لطفی کنید، بهتر است کوین ترودو را معرفی کنید یا این مقاله را به اشتراک بگذراید نه اینکه از زبان خودتان حرف بزنید و مدرس شوید زیرا ممکن است خودتان برداشت اشتباهی از آن داشته باشید. جالب است بدانید بنده به عنوان مدیر این سایت هیچ مطلبی را از خودم نمی گویم و همه منبع در حرف های کوین ترودو و سایر اساتید قانون جذب یا منابع علمی دارد زیرا با چند سال تحقیق یا تجربه که نمی شود مدرس شد!

چگونه قانون جذب را کامل و درست یاد بگیرم؟

در این مقاله چند بار به این موضوع اشاره شد اما صلاح دانستیم که یک سرتیتر هم برای این موضوع بزنیم و دوباره تاکید کنیم که حتما با کوین ترودو و سمینار آرزوی تو دستور توست آشنا شوید که در سایت ما موجود است و قطعا با گوش دادن به فایل صوتی این سمینار ۱۲ ساعته، حس شگفت انگیزی پیدا خواهید کرد و مثل اولین باری که من به این فایل گوش دادم با خودتان می گویید واقعا تمام زندگی ام را در حال وقت تلفی بودم و تازه میفهمید معنای زندگی چیست! پس از شما درخواست دارم همین الان شروع کنید، الان بهترین زمان است.

کاربرد های قانون جذب

قانون جذب چه کاربرد هایی دارد؟ از قانون جذب در کدام مسائل زندگی می شود استفاده کرد؟ در این قسمت به برخی از مهم ترین کاربرد های قانون جذب اشاره خواهیم کرد.

کاربرد های قانون جذب

قانون جذب ثروت

با استفاده از قانون جذب می توانید در اهداف اقتصادی خود خیلی سریع تر به موفقیت برسید، توجه داشته باشید که قانون جذب پول یا ثروت اینگونه نیست که شما با مثبت اندیشی زیاد و فکر کردن به خواسته هایتان، یک دفعه میلیاردر شوید یا در یک قرعه کشی چند میلیونی برنده شوید یا به صورت خیلی عجیب یک میلیارد پول نقد وارد حیاط خانه شما شود! خیر اینگونه نیست. بلکه مهم ترین تاثیر قانون جذب ثروت این است که باعث می شود مسیر پولدار شدن را خیلی خیلی سریع تر پیدا کنید یا اگر درآن مسیر هستید، راه های سریع تر موفق شدن در آن مسیر به صورت عجیبی برای شما آشکار خواهد شد.

قانون جذب عشق

در این مقاله درباره این موضوع بیشتر صحبت کرده ایم و به زودی حتی یک مقاله اختصاصی جدا درباره هر یک از کاربرد های قانون جذب خواهیم نوشت اما مهم ترین چیزی که در باره جذب جنس مخالف با قانون جذب باید بدانید یک ذهنیتی درست است که در انتهای این مقاله کامل درباره این موضوع توضیح داده ایم.

قانون جذب خوشبختی و آرامش

از نظر من مهم ترین بحثی که در قانون جذب وجود دارد، جذب آرامش و خوشبختی در زندگی است چیزی که ریشه تمام مشکلات ماست، چیزی که عمیقا هر انسانی به آن نیاز دارد که خوشبختانه با فهم درست قانون جذب می توانید سوالات ذهنی مهمی که درباره این دنیا دارید را بفهمید و این موضوع را به صورت کامل درک کنید که هدف زندگی شما چیست و چطور از هر لحظه زنده بودن خود لذت ببرید.

به زودی موارد بیشتری اضافه خواهیم کرد، این مقاله هر ماه آپدیت خواهد شد.

قلب

قانون جذب عشق

در این قسمت میخواهیم توضیح دهیم آیا با قانون جذب می شود فرد مورد نظری که می خواهیم را برای خود جذب کنیم؟ جواب سوال بسیار ساده است به شرطی که مطالب بالا را درک کرده باشید، هرچند که درک مطالب بالا در یک مقاله سخت است و برای همین بود که به شما گفتیم حتما سمینار آرزوی تو دستور توست را از کوین ترودو ببینید تا به راحتی هر موضوعی درباره این قانون را یاد بگیرید.

ارتعاش یکسان

هم ارتعاش شوید!

برویم سر اصل مطلب! جواب این سوال بر میگردد به بحث ارتعاش یا همان فرکانس شما، اگر شما می خواهید کسی را به سمت خود جذب کنید باید با شخص مقابل هم ارتعاش باشید، این یعنی ممکن است فرد مقابل ارتعاش قوی تر یا متفاوت تری نسبت به شما داشته باشد، درک این موضوع هم خیلی ساده است، برای مثال اگر فرد مورد نظر آدم بی تفاوت و ناراحتی می باشد، ارتعاش آن به شدت با یک آدم با انگیزه و خوشحال یا اعصابانی فرق میکند، حتی ارتعاش یک آدم افسرده اعصابانی با یک آدم افسرده بی تفاوت، فرق می کند. برای همین بهترین کار این است هم ارتعاش شوید.

بخاطر هیچکس خودتان را پایین نیاورید!

اگر واقعا قانون جذب را درست درک کنید میفهمید هیچکس ارزش این را ندارد که بخاطر آن فرد ارتعاش خود را پایین بیاورید، درواقع کوین ترودو اصلا پیشنهاد نمی کند دنبال فردی بگردیم یا به ما راز های جذب یک فرد خاص را یاد نمی دهد بلکه می گوید دائما در حال قوی کردن ارتعاش خود باشید و روی خوشبختی تمرکز کنید، بهترین فردی که برای شما ساخته شده خود به خود به سمت شما جذب می شود.

 

ارتعاش خود را روی پیشرفت و خوشبختی تنظیم کنید

اگر دائما احساس تنهایی کنید یا عزت نفس کمی داشته باشید این یک وضعیت خطرناک برای شماست زیرا با این سطح ارتعاش دقیقا فردی را جذب خود می کنید که چنین سطح ارتعاش پایینی دارد و منظور من این نیست اگر افسرده باشید یک فرد افسرده را جذب خود می کنید، نه! ممکن است یک فرد بی تفاوت و تنها با ارتعاش هم سطح (که پایین می باشد) را جذب خود کنید.از این موضوع باید خوشحال شوید! زیرا این یک خبر عالی است، این یعنی اگر شما تمام تمرکزتان را روی موفقیت و خوشبختی بگذارید، یک ارتعاش عالی دارید و خود به خود کسانی را جذب خود می کنید که هم ارتعاش با شما هستند، این افراد می توانند یک دوست یا همکار یا حتی کسی باشد که تبدیل به شریک زندگی شما شود.

صفحات مهم مرتبط با قانون جذب

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ناهید

سلام، خیلی ممنونم بابت این مقاله، قطعا یکی از بهترین مقالاتی بود که تاحالا خونده بودم

noshin

خیلی عالی و کامل^_^♡

سینا

فوق العاده کامل و عالی بود 🔥🔥

awmin81

ممنون بابت مقاله خیلی خوب بود

amirhossein

درود،فوق العاده بود👌

Asprin

فوق العاده مفید👌👌👌