09366206052 📞    info@kevinyar.ir 📧

5 عادت اساسی افراد موفق را بشناسید

عادت افراد موفق

عادات ما در موفقیت‌ها و شکست‌هایی که روزانه با ان‌ها مواجه می‌شویم، نقش بزرگی ایفا می‌کنند. عادات آگاهانه و غیرآگاهانه‌ی ما می توانند می‌توانند تاثیر عمیقی بر خروجی روز ما داشته باشند و می‌توانند موفقیت و عدم موفقیت ما را معین سازند. این تصورکه عادات ما می‌توانند روی زندگیمان تاثیر بگذارند، ممکن است از نگاه بعضی افراد بسیار ساده به نظر برسد اما درباره‌ی تفاوتی که بیشتر عادات ابتدایی ما مانند تشکر کردن بعد از صرف غذا یامسواک زدن  می توانند به وجود آورند، اندکی فکر کنید.

عادات ما قسمت بزرگی از روزمان را می‌سازند؛ پس چرا سعی نکنیم که عادات مثبت تر و مفیدتری که می‌توانند در رسیدن ما به موفقیت موثر واقع شوند، در خود به وجود آوریم؟ جایگزین کردن عادات مخرب با عادات سودمند راهی ساده برای قدم گذاشتن در مسیر زندگی بهتر است. پس چرا از امروز شروع به تغییر دادن عاداتمان نکنیم؟ در ادامه پنج عادت مهم افراد موفق آورده شده است.

1. افکارتان را عامدانه‌تر انتخاب کنید

یکی از عادات تاثیرگذار افراد موفق عادت تفکر عامدانه است. توانایی انسان در انتخاب افکارش بسیار زیاد است. افکارتان هستند که دنیای اطرافتان را می‌سازند. وقتی توجه بیشتری به افکارتان می کنید، بهتر متوجه می‌شوید که الگو‌های فکری چگونه می‌توانند بر روحیه و عملکرد ما تاثیر بگذارند و این فرصت برایمان فراهم می‌شود که افکار محدودکننده را متوقف کنیم و افکاری را در خود پرورش دهیم که از ما انسان خوشحال‌تر و مفید‌تری می‌سازند. افکار مثبت را جذب کنید و افکار منفی را از خود دور کنید. (برای اطلاعات بیشتر درباره قانون جذب حتما مقاله ای که در این باره نوشته ایم را مطالعه کنید).

سعی کنید که عامدانه‌تر فکر کنید و از افکار و احساستان آگاه باشید. این موضوع می تواند در هنگام اتخاذ تصمیم‌های سخت و همچنین در هنگام انجام کارهایی که خارج از منظقه‌ی امن شما هستند (مانند همان کار‌هایی که بسیاری از افراد موفق انجام می‌دهند)، به شما کمک کند.

2. بیشتر ببخشید

وقتی که نارضایتی های گذشته را رها نکنیم،  در برابر موقعیت‌ها و تجربه‌های جدیدی که بر سر راهمان قرار می‌گیرد سدی به وجود آورده‌ایم. راحت و آسان بخشیدن نه تنها به ما کمک می کند که رشد کنیم و به انسانی بالغ تبدیل شویم بلکه باعث می‌شود موقعیت‌های جدید و هیجان انگیزی که در انتظارمان هستند را بهتر ببینیم.

گاهی اوقات افراد می‌توانند به شما آسیب بزنند یا رویدادهای زندگی می‌توانند باعث رنجشتان شوند اما اگر شما انتخاب کنید که این اتفاقات را رها نکنید و کینه را در دل خود نگاه دارید، آنگاه در راه رسیدن بهینده متوقف می‌شوید. سعی کنید دیگران را ببخشید و خود را از آن موقعیت نجات دهید تا بتوانید در زندگی بر خودتان تمرکز کنید، بدرخشید و شکوفا شوید.

3. شکرگزار باشید

بسیاری  قدرشناسی را کلید اصلی خوشبختی می دانند؛ وقتی قدردانی به عنوان عادتی روزمره درآید، بلافاصله دنیایتان به وفور نعمت و لذت بیشتر تبدیل میشود. این به این دلیل است که وقتی مکث میکنیم تا از چیزی در زندگی خود قدردانی کنیم و بگوییم «متشکرم»، به مظهری از مثبت اندیشی تبدیل می شویم و دلایل بیشتری را برای شکرگزاری در زندگی خود جذب میکنیم. .

سپاسگزار بودن برای چیزهایی که در زندگی خود دارید، به قطع می تواند باعث بهبود خلق و خو و مثبت بودن شما شود و همچنین باعث می‌شود از آنچه که آینده در بر‌دارد و دیگر چیزهایی که می‌تواند بر سر راه شما قرار گیرد، شگفت زده شوید. این امر می تواند به شما کمک کند تا احساسی الهام بخش داشته باشید و چیزهای بیشتری جذب کنید که در زندگی برایشان شکرگزار باشید. بنابراین، سعی کنید اغلب در طول روز بگویید «متشکرم» و به تماشای این بپیردازید که وفوری هر چه بیشتر در زندگی شما ظاهر میگردد.

4. بگذارید آن گونه باشد که هست

اولین واکنش بسیاری از ما هنگام مواجه با مشکلی در زندگی، مبارزه با آن است. دچار احساس خشم، غم و ناامیدی می شویم؛ خود را به سوی دیوانگی میبریم و سعی می کنیم برای چیزی راه حل پیدا کنیم که دیگر بخشی از گذشته است. اینجاست که عادت شماره چهار موفقیت پررنگ میشود. بگذارید همه چیز «آن گونه باشد که هست». بسیاری از افراد موفق به این درک رسیده‌اند که وقتی می خواهیم با چیزی مبارزه کنیم که قبلا اتفاق افتاده است، خود را با احساسات منفی پر می کنیم، این امر باعث میشود احساسات بد و ناراحتی را بیشتر در زندگی خود جذب کنیم. بنابراین، دفعه دیگر که زندگی سنگی در راهتان می اندازد، سعی نکنید با آن مبارزه کنید؛ فقط سعی کنید چیزها را دقیقاً همانطور که هست، بپذیرید..

5. لبخند بزنید

لبخند زدن ممکن است در ابتدا عادتی با قدرت تغییر زندگی به نظر نرسد اما با انتخاب بیشتر لبخند زدن در حق خود ودیگران لطف زیادی می‌کنید. با حرکتی ساده، وقتی لبخند می زنید می توانید بلافاصله روحیه خود را بالا ببرید و شاداب شوید. لبخند زدن شما را در وضعیت ذهنی بسیار مثبت تری قرار میدهد که این امر در زمان امیدوار بودن به داشتن روزی پربار بسیار مورد نیازتان است. پیامد بهتر لبخند زدن این است که هرچه بیشتر لبخند بزنید، افراد بیشتری خواهند بود که با شما با خونگرمی رفتار میکنند. لبخند برای شما هیچ هزینه ای ندارد و تأثیری که می تواند بر دیگران بگذارد بی اندازه باارزش است. بنابراین، مطمئن باشید که اولین عادت جدیدی که امروز اجرا خواهید کرد، لبخند زدنتان است

چگونه در سریع ترین زمان ممکن موفق شویم؟

اگر واقعا دنبال سریع ترین راه و بهترین را برای موفقیت هستید حتما مطلب کوین ترودو که در سایتمان نوشته ایم را بخوانید، آشنایی با این فرد زندگی هزاران نفر را متحول کرده که قطعا شما هم می توانید یکی از این هزاران نفر باشید، مقاله کوین ترودو را می توانید همین الان در سایت کوین یار مشاهده کنید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

سایر صفحات سایت

در این قسمت می توانید به صفحات مهم دیگر سایت دسترسی داشته باشید.

اطلاعات تماس

  • شماره تماس: 09366206052
  • ایمیل: info@kevinyar.ir
  • آدرس: استان تهران، شهر تهران، خیابان مرکزی، ساختمان مرکزی، پلاک 7
  • توجه: در صورتی که برای دریافت پاسخ عجله ای ندارید، لطفا از قسمت نظرات سایت استفاده کنید.

با خیال راحت خرید کنید

پرداخت آسان

تمامی حقوق از جمله قالب، محتوای سایت، محصولات و… برای سایت کوین یار محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد